Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom el tüntetni a...

Edit :) kérdése:

Hogyan tudom el tüntetni a pattanásaimat? vki vmilyen házi praktika, ami nektek is be vált? help!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A lap bal felső sarkában lehet kulcsszavak megadásával keresni. Te ezt edig nem vélted felfedezni, inkább kiírsz egy olyan kérdést, ami napi 2x van? Ha pedig nem tetszenek az itteni válaszok, irány a google! Szipi szupi ugye?
2014. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet h valaki ki fog nevetni, de ne foglalkozz vele h hülyén néz ki, de nálam bevált

12 nap kell 15 percre bekenni, utána lemosni

mondom a keverési receptet:

2 evőkanál tejföl, 1 kanál ketchup (vagy 1 dl paradicsomlé), 1 kávéskanál fahéj, 2 kávéskanál só, 2 kávéskanál bors, fél csomag szárított petrezselyem, 1 teáskanál csípős paprika (vagy erős pista), fél citrom leve és héja


első pár percig furcsa érzés a maszkpakolás de tényleg használ


b terv, a bolti clean 'n'clear

2014. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy sefeguard antibakteriális szappant. nem kell más. nem szárít,csak a gyönyörű arc marad.
2014. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem egy barátnőm csinálta ezt és bevált neki.. Vegyél a gyógyszertárba nonionicum-ot (ne lepődj meg ez baba fürdető)és azt otthon nyomd ki valamibe és keverd össze citrom lével és vízzel. Azt,hogy vízből mennyi kell fogod látni krémes állaga legyen az a lényeg.Naponta kend az arcodra ne mosd le! Olyan mint egy arckrém beszívja a bőröd.:)
2014. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!