Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok 17 évesnek...

Mit javasoltok 17 évesnek narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Túlsúlyom nincs, nagyjából csont és bőr vagyok (172cm és 46 kg). Ráadásul 17 évesen még illene szépnek lennie a bőrömnek.

De nagyon szeretem a csokit, azt hiszem ezért van most csúnya narancsbőr a popsimon és a combom hátsó részén. Azon kívül, hogy visszafogom magamat a csokoládét illetően, még mit tehetnék, hogy szép legyen a bőröm?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2014. ápr. 25. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sok víz, sok mozgás más nagyon nincs :/
2014. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jaah és helyes étkezés
2014. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés, sok víz, és testmozgás, lehetőleg mondjuk erőedzés, nem pedig lötyi kardió.
2014. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Izmos hátsón sosincs narancsbőr..,
2014. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fenti felsorolt dolgok MELLETT ajánlom, hogy vegyél egy jó minőségű (házi!!) szappant pl: [link]
2014. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sport, edzés.
2014. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Külsőleg ezen nem lehet segíteni (nem, se szappannal, se testvajjal, se fahéjas krémmel, se semmivel:/)

Mindenkinek van nagyjából egy kicsi, ez ellen csak a sport és az extra egészséges kaja van. (esetleg még a szauna és a köpölyözés segíthet, de utóbbi nagyon féjdalmas...)

De nekem van sportoló ismerősöm is, aki kb zöldségeken él, és neki is van egy kevés, szóval ezt teljesen eltüntetni nem lehet.

2014. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván én sem úgy gondoltam, hogy ez egy narancsbőr elleni csodaszer, ami 2 hét alatt teljesen eltünteti a narancsbőrt. Nem is így "reklámozzák" meg ugye ilyen nincs is :) Ez hosszú távon egy kicsit csökkenti a narancsbőrt. (Meg ugye arra is jó, hogy pihe-puha legyen tőle a bőröd :)) Én csak azt mondom, hogy egészséges étkezés, kellő vízbevitel és sok mozgás mellett ajánlott használni.
2014. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok víz, mozgás, egészséges ételek. Ezen kívül! Keress fel egy olyan kozmetikust, aki végez köpöllyel és kavitációs UH-val testkezelést. 8-10 alkalmas lesz a kezelés, de nagyon hatásos (én magam is csinálom a vendégeimnek, mint kozmetikus) persze ebbe önmagába ne bízz, a kozmetikus is el fogja mondani, hogy egészségesen étkezz és sok folyadékot vigyél be (mivel a nyirok megnyitása révén a salakanyagok el fognak távozni vizelet és széklet útján) rendszeres testmozgás és méregtelenítő teák segítségével szuper eredményt lehet elérni. Egyébként ha csokit eszel ne a tejcsokit told, rengeteg cukrot tartalmaz illetve szépen fokozatosan változtass az étrendeden is.
2014. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. ápr. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!