Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás és mitesszer = elég...

Pattanás és mitesszer = elég ronda arc. Ötletek ez ellen?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, és már nagyon elegem van abból hogy ilyen szar arcom van. Minden héten 8-9 pattanás, és milliárdnyi mitesszer, amit rohadtul utálok mert már ki se jön. Kozmetikus trehány munkát végez 5000-ért, és már nem tudom mit tegyek. Van valami ötlet erre ?

2014. ápr. 27. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_d2KpoRDowI



én mielőtt ezt megcsinálom először felforralok vizet rakok bele kamillát és felpuhitom a börömet és utánna kenem rá ezt a cuccot nekem bevállt ,de természetesen nem egyből fogja iszedni a miteszert

2014. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
lubexyl. nézz utána googleban. gyógyszertári....totálisan jóó!!!! csak ne hagyd rajta sokáig. napi kb 2x moss vele arcot.
2014. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!