Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Ha rézvörös csibesárga...

HELP! Ha rézvörös csibesárga leszivatott hajra festek világos hamvas szőke festéket akkor milyen eredményt kapok?

Figyelt kérdés
A tövénél világosabb lett és vannak részek ahol inkább rézvöröses a hajam milyen festéket tegyek rá hogy valahogy kinézzen?help!
2014. ápr. 29. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Ugyanolyan igénytelen hatást fog kelteni, annyi különbséggel, hogy lesz benne egy szürkés, fémes beütés is a csirkesárga mellé. Gyönyörű lesz :D
2014. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jajj de kedves vagy.! :(
2014. ápr. 29. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Fodrász,én ugyan így jártam,de egy festéssel rendbe hozta.
2014. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pár festés után szerintem kivilágosodik azt mondta a fodrász ismerősöm.
2014. ápr. 29. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok: saját káromon tanultam meg, hogy otthon nem kísérletezgetünk hajfestéssel, főleg nem szőkítéssel, mert ez lesz az eredménye. Ha mindenáron tönkre akarod tenni a hajad szerkezetét a szőkítéssel, ne sajnáld JÓ fodrászra a pénzt. Mondjuk lelkiismeretes fodrász le fog beszélni a szőkítésről, ha alapból nem világos a hajad.
2014. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A vörösesre ha hamvasat festesz akkor szürke lesz, foltos és ronda. Mivel nem egyszínű a hajad teljesen mindegy mit festesz rá mert ugyanúgy összevissza csúnya színe lesz. Szívasd le még egyszer, csak gyenge oxival, hogy egységes színe legyen a hajadnak, ahol sötétebb oda kend fel először a cuccot. Olajjal kend be előtte a hajad hogy ne szárítsa ki teljesen. Utána festheted szőke festékkel a választott színre.

Vagy pedig mondj le a szőkéről és fesd be sötétebbre, barnára vagy mondjuk vörösre a hajad.

2014. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ebben a cipőben járok én sötét vöröset szívattam 4 szer festettem 4 szer mert szőkét szeretnék és most kábé félúton járok vele szerencsére jó hajam van még a fodrász is rácsodálkozott hogy nem ment tönkre nehéz szőkét csinálni vörösből tapasztalat szerintem fesd elsőnek sötét szőkével hogy eltűnjön a vörös és utána festheted világosabbal én is így csinálom csak nekem előjött enyhén a vörös.
2014. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem is sötétvörös volt alul meg barna.

Vannak részek amik nagyon ragaszkodóak. Kipróbálom a palette ultra hamas szőkét A10-est világosítót. Láttam képeket róla neten majdnem fehér hajú lett a csaj.

Lehet előtte is szőke volt már nemtudom.De remélem egyszer sikerül elérnem egy normális színt.

2014. ápr. 29. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Fodrászként azt mondom, inkább keress szakembert. Lehet, hogy annyiszor kell átkenjed a hajad, mire jó lesz, hogy abból simán kijönne a fodrász ára. Nem egyszerű művelet ez, nem lehet leirás alapján megcsinálni, mert vagy bejön, vagy nem.Menet közben derül ki a következő lépés.
2014. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem hát már megvettem a festéket, mostmár mind1 ha nem sikerül elmegyek egy profi fodrászhoz.ha találok olyat mert eddig csak bénákkal találkoztam.
2014. ápr. 29. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!