Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bérmálkozásra milyen sminket...

Bérmálkozásra milyen sminket és hajat készitsek?

Figyelt kérdés

sötét barna derékig érő dus hajam van,sötét barna szemem,a bőröm nagyon ''fehér'' és van néhány szeplőm-sajnos!

milyen sminket készitsek hogy a szememen legyen a hangsuly és nagyobbnak tunjön?-hallottam hogy fehér szemceruzával lehet ezt elérni,de nem tudok sehol sem venni :(( és kicsit pufi az arcom azt hogy tudom ''vékonyitani''?



2014. máj. 1. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
az Isten nem a Cosmopolitan főszerkesztője.
2014. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én értelmes válaszokat kértem!
2014. máj. 1. 16:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fontos bérmálkozásra sminkelni, hidd el, senki se azt fogja néni :P Nem olyan nagy dolog az, hogy úgy ki kelljen magad kenni, a hajadat is elég, ha összefogod. Nekem elhiheted, én is bérmálkoztam tavaly :P
2014. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
oké köszi :) én csak olyan kis szolid sminkre gondoltam :)
2014. máj. 1. 17:04
 5/16 anonim válasza:
35%
kár ilyen butaságra időt pazarolni mint a vallás.
2014. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy nem kell, de NEM IS ILLIK egy gyereknek sminkkel megjelennie a templomban!

Nyugodtan kérdezd meg a papot, egyet fog érteni!

A frizurád is legyen minél szolidabb!

Egyszerű kiengedett, esetleg csattal félretűzött haj, vagy fonás.

2014. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

nem ide vág, de...

Elárulod, hogy miért akarsz megbérmálkozni? Köszi!:)

2014. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy púder vagy színezett hidratáló bőven elég egy ilyen alkalomra.


Nem bulizni, randizni mész, hanem bérmálkozni. Ettől még nem kell igénytelenül megjelenned, az ünnepi alkalomhoz nyilván a külsőnket is igazítjuk, de legyen visszafogott a megjelenésed!

2014. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem én akarok! anyumék ''kényszeritenek rá''! :( ha rajtam mulna messziről kerulném a templomot!
2014. máj. 1. 20:26
 10/16 anonim ***** válasza:

"nem én akarok! anyumék ''kényszeritenek rá''! :( ha rajtam mulna messziről kerulném a templomot!"


Akkor sok értelme van... Helyedben inkább meggondolnám magam, mert nem késő. A bérmálkozás is komoly lépés, elköteleződés a hit mellett, tehát inkább hagyjuk meg azoknak, akik komolyan is gondolják.


Egyébként én fekete, hosszabb szoknyában mentem és fehér blúzban, a hajam ki volt engedve és talán valami kis dísz volt benne, sminkem meg nem volt, de ennek már 10 éve és azóta sem sminkelek.

2014. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!