Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól "ajánlott"...

Hány éves kortól "ajánlott" kozmetikusnál az intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Tizenéves gimnazista lány vagyok. Eddig borotváltam, de most már szeretnék hosszabban tartó megoldást választani, mint például a gyantázást. Csak nem merek elmenni, mert félek, hogy ilyen korban még nem járnak oda lányok! :D Ti mikor voltatok először kozmetikusnál ez ügyben? :)Tapasztalatokról mesélnétek?
2014. máj. 9. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan,elvállal.Már nem életkorfüggő.
2014. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Melcsii29 válasza:
Szia,nem titok én 17 vagyok és a kozmetikus már 2 évvel ezelőtt is felajánlotta az intim szőrtelenites lehetőségét;) nem fura..sőt;) és azert valjuk be hasznos is..:D és annyira nem is fáj mint várnád..annyira..:D menj nyugodtan!;) sokan járnak már ilyenkor sőt korábban is..:)
2014. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Tudnátok ajánlani jó helyet Pesten, ahova mehetnék? :)

2014. máj. 30. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!