Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a ránctalanító krémek használata?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok de gondoltam megelőzés céljából hatásos lehet.Mit gondoltok?

2014. máj. 10. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
25+, 30+
2014. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
A ránctalanító krémek a ráncokat simítják ki valamennyire, már amelyik... szóval amíg nincs ránc addig felesleges. Hidratálj inkább, de az alap.
2014. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a ránctalanítók a meglévő ráncokat nem igazán fogják már kisimítani... Ezért ajánlják azt, hogy 30 éves kortól már mindenképp használjon az ember az arcára krémet, illetve nem mindegyik krém való ugyanannak a korcsoportnak. Általában azok a krémek, amik a 30as korosztálynak szólnak még inkább a megelőzésre szólnak, és ezért tartalmaznak Q10et, vagy valamilyen más antioxidánst ami megakadályozza a szabad gyökök felszabadulását és az ezzel a folyamattal járó öregedést vagy kémiai hámlasztókat tartalmaznak. Konkrét ránctalanító, feltöltő, feszesítő hatása tehát nincs is mindegyik krémnek.
2014. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A ránctalanító krémek 99 % nem ránctalanít. Csak megelőzni lehet a ráncokat.

[link]

[link]

2014. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ránctalanítót én már 20 évesen használtam,meg is szóltak érte.Most 41 éves vagyok és rendszeresen kérdezik mit csinálok,h ilyen fiatal a bőröm.Úgyhogy hiába szóltak meg érte,mert megérte.


De ki kell tapasztalni melyek a jó krémek,mert az a krém,ami nehezen szívódik be azért nem jó,mert a bőröd nem tud alatta rendesen lélegezni.Az ilyen krém többet árt mint használ.


Mindamellett most sem használok túl erős krémeket,ami nagyon bevált és most már eléggé elterjedt a hyarulonsavas krémek.

2014. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod megelőzni és nem mellesleg a bőr vízhiányát kell pótolni ugyanis attól alakulhat ki ránc.Nem mellesleg ez genetika is valaki már 30 éveiben kezd ráncosodni mások még 40 körül is szép bőrük van.Addig felesleges a ránctalanító hatóanyag,mert van a bőrben elég.
2014. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz,amit mond a 6.ik,fontos a genetika,fontos a táplálkozás és fontos a külső ápolás is!

Én mikor fél évre elhagytam a krémezést meglátszott a bőrömön,nagyon száraz lett és emiatt ráncosodott rendesen.

(5. voltam)

2014. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!