Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap leepilláltam a karom,...

Tegnap leepilláltam a karom, és most így néz ki (lent kép). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 12:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. máj. 13. 12:51
 2/11 anonim válasza:
Calcium pantothenicum kenoccsel kenjed be
2014. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hű ez csúnya, lehet, hogy érdemes lenne bőrgyógyászhoz menned. Vannak ilyen szőrbenövés elleni krémek, de a karodon rengeteg ilyen van, nem mernék rákenni semmit magamtól.
2014. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a növéren gyantázta a kezem, igaz nem epillálás, gyantázás.. nekem egy két ilyen kis pötty volt, max 2 cm körzetben..Hagytam elmulni, ez biztos nem szörbenövés, mert most tépted ki a szört, tehát ahhoz, hogy az legyen el kell, hogy teljen egy kis idö, amig ujranö a ször! Nekem magátol elmult..Szerintem neked is el fog mulni! Csak lenyugszik a böröd..
2014. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
valami gyulladás csökkentő krémet vegyél rá dm-ben vagy gyógyszertárban. aztán máskor inkább borotváld
2014. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Begyulladt a helye,csináltál valamit rögtön utána?Ugyanis tilos epilálás után 3 óráig bármit is rákenni,mert ez lesz.
2014. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os, nekem pont akkor lesz ilyen, ha nem kenek rá semmit.

Borotválkozás utáni gyulladáscsökkentő gélt határozottan ajánlott használni. Sima alkohollal is jó, ha áttörli az ember.

Csak normál krémet nem ajánlott.

2014. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem kentem rá semmit
2014. máj. 13. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:
vattakorongra tegyél citromlét és mosd le levele (nem fog annyira zsírosodni a bőröd és hamarabb elmúlik) párperc múlva mosd le meleg vízzel (ne hideggel az zsírosítja a bőrt) töröld szárazra de finoman és kend be babáknak való kenőccsel vagy nyugtatóssal (nekem a sudocrem vált be) ezt a módszert csináld pár napig ha nem javul akkor bőrgyógyász (de ezzel nem árthatsz a bőrödnek)
2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Könyökhajlatban nekem is ilyen a borotválástól. Nekem 2-3 nap alatt teljesen elmúlik. Néha aloe géllel kenem.
2014. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!