Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszul használom a cukorgyantát?

Rosszul használom a cukorgyantát?

Figyelt kérdés
Ma használtam először, előbb a lábamon kipróbáltam, aztán a bikinivonalon. Már a lábamon sem hozta le rendesen, sok szőr bentmaradt, és hát utóbbi helyen sem sikerült teljesen, ahol meg igen, ott piros maradt a helye. Ez így normális?

2014. máj. 20. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha piros lettél tőle akkor lehet hogy túl meleg volt, nem? Az állaga jó volt?
2014. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy túl meleg volt, nem folyt nagyon, inkább nehezen kenhető volt.

Boltban vettem, nem én magam készítettem.

De pontokban lett piros, azaz látszik, hogy honnan lettek kihúzva, sok még ki is vérzett...

2014. máj. 20. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja értem, azt hittem te csináltad. Boltiból a legtöbb cukorgyanta semmit nem ér, egyszerűen rosszak/gyengék.

Az egyetlen jó amiről tudok az Alveola cukorpaszta. De az ilyen patronos forma cukorgyanták mint x-epil meg hasonlók azok nem jók. Nem is érdemes próbálkozni velük. Annál még otthon is jobbat lehet csinálni.

2014. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyat vettem. A naturkencénél rendeltem, elég nagy bödön, és nincs benne elvileg más, csak víz, cukor meg citromlé. De akkor a technikámmal lehet gond? Vagy másnak is piros? Bár nekem elég érzékeny a bőröm. De el fog múlni?
2014. máj. 20. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem,én kozmetikus vagyok és az egyik vendégem egyszer kérte,hogy gyantázzam le vele.Pont ilyen vödrös volt.Semmit nem hozott le kínlódás volt az egész.Gyenge.
2014. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor csak a házilag készített jó?
2014. máj. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!