Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon golyós lotion pattanás...

Avon golyós lotion pattanás után maradt foltokra. Használja ezt valaki? Ha igen, bevált? Mennyi idő alatt tüntette el a foltokat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 19:33
 1/3 anonim válasza:
Az anyukám tanácsadónő és gondoltam kipróbálom...hát kipattogtam tőle rendesen. Lehet,hogy a szalicilsavra vagyok érzékeny,nem tudom,de ha még nem próbáltad,érdemes kipróbálni egy másik szalicilsavas terméket is. Ha az nem okoz irritációt,a pattanás folt eltüntető se fog nagy valószínűséggel. Amúgy ismerek olyan vásárlót,akinek viszont használt. :)
2014. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megvettem, nem volt vele semmi bajom.. kb 2 hétig használtam, mert nem javult semmi. Ezért kérdeztem hogy másoknak mennyi idő kellett amíg elkezdett használni..aztán lehet hogy csak nekem nem jó
2014. máj. 21. 20:57
 3/3 Timi179 ***** válasza:
én is használtam, használom, szeretem! nem kifejezettem a megmaradt foltokra használom, hanem a már kialakult pattanásokra is, hamarabb megérik és utána gyorsabban gyógyul!
2014. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!