Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrzetű lányok! (? )

Erős szőrzetű lányok! (? )

Figyelt kérdés

Tényleg erős szőrzetűek válaszát várom ide, mert az én szőrzetem is sűrű és erős.

MINDENT tudni szeretnék.

1.Ki milyen módszerrel tűnteti el a szőrszálait a lábáról, karjáról, a hónaljáról és az intim területről?

2.Milyen gyakorisággal szőrtelenítetek.

3.Milyen munkálatokat végeztek el az adott módszer előtt és után?



2014. máj. 22. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyantázni kell mindképpen.3 hetente érdemes újra és előtte utána is fertőtleníts,ezután jöhet a nyugtató krém.
2014. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyantával. Minden alkalom után egyre kevesebb és vékonyabb nő vissza.

Meleg gyantázó szettem van, magamnak csinálom, abban benne van minden, ami kell.

Utána fertőtleníteni szoktam, mert hajlamos vagyok gyulladásokra, de nem mindenhol. Aloés krémmel, spray-vel kenem, fújom. Szépen rendbe teszi.

Ahol nem tudom gyantázni, ott epilátorral csinálom, ugyanaz a menet, mint gyantázás után. Fertőtlenítés, hidratálás. Nem, nem fáj ott sem, már megszoktam. :)

Radírozni igazából minden nap szoktam, durva kesztyűvel és radírozós tusfürdővel. Nekem muszáj, mert benövős és begyulladós vagyok.

2014. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lábamat gyantázom végig, a bikinivonalnál is, ami marad pár szál azt epilátorral leszedem utána. Intim részt borotválom, hónaljon néha gyanta, néha borotva.

Gyantázni 2 hetente szoktam. Borotválni naponta kéne.

Gyanta előtt lezuhanyzok, hintőporozok, utána pedig gyantalemosó olajjal kenem be magam, ahogy észrevettem jól nyugtatja is a bőrt.

2014. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én epilálom a lábamat, karomat, hónaljamat, bikinivonalamat, a bajszomat gyantázom.
2014. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lábamat 3-4 naponta borotválom, az intim területet hetente, a hónaljamat kb. 3 hetente gyantázom.
2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg nagyon erős!

Nálam csak a borotva vállt be,minden egyéb tépős módszer után szörnyen csúnya lett a bőröm,akkor már jobb ha picit fekete pöttyös a levágott szőrtől.

A lábamról minden nap le kell borotválni,a karomat 2-3 naponta,hónaljat,attól függ látszik e,ha igen,minden nap.

Intim részt csak nyírom,bajuszomat 2 hetente gyantával.

Lábujjaimról,lábfejemről epilálom hetente.

2014. máj. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!