Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindíg kijönnek a pattanásaim....

Mindíg kijönnek a pattanásaim. Akár egy hónapon keresztül is látszódik ugyanaz a pattanás. Nem értem miért nem tűnik el. Bevannak gyulladva és már tiszta csúnya az arcom. Miért?

Figyelt kérdés

Vérszegény vagyok,és rettentő lasú az emésztésem. Heti 1-2szer megyek wcre. Lehetséges ez miatt?

Sok gyümölcsöt eszek, nem eszek kenyeret.- 20/L


2009. dec. 29. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

igen a lassú emésztéstől eléggé lehet mivel valszeg nagyon sok benned a salakanyag, és azok okozzák a pattanásaidat.

gyorsítsd az emésztésedet, a heti 1-2szeri ürítés amúgy sem egészséges.

2009. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám van. Étkezzél változatosan igyál több folyadékot. Én még használok rá egy erős leszárító szert(Zineryt)ettől 1,5 hét alatt eltűnik nekem.

Bár ha továbbra is meglesz akkor szerintem menj el bőrgyógyászhoz az biztos tud rá valamilyen megfelelő kenőcsöt adni rá.

2009. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!