Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok pattanásos...

Mit ajánlanátok pattanásos bőrre és gyorsan zsírosodó hajra? (inkább házi praktikákat vagy nem túl drága kenőcsöket mondjatok, légyszi, ha lehet)

Figyelt kérdés
Az arcom tele van pattanásokkal,és bár tudom,hogy nem szabadna nyomkodni,de egyszerűen nem bírom ki,hogy ott van egy bazinagy ronda pattanás,és emiatt eléggé foltos is a bőröm..El lehet ezeket a foltokat valahogy tüntetni? És nem csak az arcom,hanem a mellkasomon is vannak ilyen sebek...A lábam is (valószínűleg a borotválástól) tele van piros pöttyökkel és irtó ronda.. Továbbá a hajamat kénytelen vagyok 2 naponta mosni,mert ha nem teszem,rögtön bezsírosodik.. Előre is köszi a tippeket! :)

2014. máj. 24. 19:12
 1/6 csakválasztakarokkap válasza:
hány éves vagy???
2014. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos csak drága módszert tudok az pedig a Sotret.
2014. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok
2014. máj. 24. 19:50
 4/6 anonim válasza:

Szia! Nekem a Zineryt segített, én is pont ugyan így voltam mint te és kb egy másfél éve az egyik ismerősöm ajánlotta, mivel már annyi mindent próbáltam nem fűztem hozzá nagy reményt...de én mondom csodát művelt. Már két hét után látni lehet a pozitív változást. Én fél évig használtam, mire teljesen rendbe jött az arcom, de ez egyén függő. Azt hiszem olyan 1400-1600 körül van, a patikában lehet kapni, viszont vényköteles, szóval fel kell íratnod a háziorvosoddal. Remélem tudtam segíteni és neked is beválik!!

17 L

2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :)
2014. máj. 25. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pattanásokra Manna szappant használok, pontosabban az Ében arctisztító szappant, 1500 Ft és majdnem egy évig bírja, ami annyiból jó, hogy kellően szárítja a zsíros bőrt, szebb lett az arcom, bár így sem tökéletes, viszont szerintem amíg ebben a korban vagyok/vagyunk, nem is lesz az. Zsíros hajra pedig hintőport használok, mikor már kezd zsírosodni, rászórom a tövekre este, úgy alszok el tehát egész éjszaka rajta van és reggelre jó.
2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!