Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 évesen ajánlatos gyantát...

13 évesen ajánlatos gyantát használnom intim részeken is?

Figyelt kérdés
Borotváltam eddig de másnapra már szuros volt.Ajánlatos 13(hamarosan 14) évesen azt használni?Ès mit ajánlotok? Ha nincs ledepilálva nagyon kellemetlenül érzem magam..

#gyanta #depilálás #intim terülwt
2014. máj. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ajánlom.. Persze ha teged ez zavar akkor nyugodtan. de szerintem majd csak akkor csinald amikor eljön a nagy nap :)
2014. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magadnak nem tudod gyantázni. És fél centisre meg kell növeszteni hogy újra le tudd szedetni. Olyan nincs hogy valaki mindig teljesen sima. Amúgy ennyi idősen csak a bikinivonaladat kéne borotválnod.
2014. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyantázd, maradj a borotvánál.. azt sem kell minden nap, pl. nekem semmi bajom nincs vele, lehet h rögtön borotválás után szúr, de ki lehet bírni.
2014. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!