Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után foltos, piros...

Gyantázás után foltos, piros pöttyös lettem. Mitől lehet, de leginkább mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
Gyantázás után piros foltos és piros pöttyös lettem, amilyen még soha nem voltam.. Az egyik fáj is.. Most volt először hogy három hét alatt kétszer is gyantáztam a lábam..Mitől lehet és milyen gyorsan múlik el? Olyan mintha elestem volna és nagyon bevertem volna így foltokban a lábam....Nagyon idegesít és ki is vagyok tőle, mert hosszú gatyában megsülök :(

2014. máj. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális ugyanis ahonnan kiszedi ott látszik a piros pötty.Gyorsan pár óra alatt elmúlik,de nyugtató krémmel be kell kenni.
2014. máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha véraláfutásos lettél akkor rosszul használtad a gyantát, nem feszítetted ki a bőrt, vagy felfelé tépted le a csíkot... ez mind okozhat véraláfutásokat, ami 4-5 nap alatt szokott elmúlni (nálam).

A pöttyök meg jellemzően minden gyantázás után előjönnek, másnapra elmúlnak, csak nyugtató krémmel kend be, én Alveola Aloe Vera gélt használok, attól hamar elmúlnak.

2014. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul használtad a gyantát, vagy nagyon érzékeny a bőröd. Neogranormon kenőccsel kend be, az nagyon jó!
2014. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, végül is kiderül a gyantát rosszul téptem le, vagyis nem is téptem hanem inkább húzogattam és így nagyon megsérült a bőröm ..:(
2014. jún. 14. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!