Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő míg a szemöldök...

Mennyi idő míg a szemöldök visszanő?

Figyelt kérdés
kicsit túl lett szedve és eléggé furán nézek ki.:/

2014. máj. 27. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét
2014. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teljes lehet egy hónap is,ha úgy van kiszedve.Addig használj ceruzát vagy púdert úgy nem látszik annyira.
2014. máj. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2014. máj. 28. 17:16
 4/4 sargas válasza:
Sziasztok! Sokat idegeskedem a tanulás miatt, illetve sok negatív élmény ért mostanában. Megfigyeltem, hogy a sok stresszhatás miatt, elkezdtem tépkedni a szemöldökömet. Sajnos mára-már odáig fajult, hogy elég ritka lett a szemöldököm. Interneten utánanéztem mit írnak róla,s ha az intrenet nem csal, trichotillomania a ,,betegség" neve. Azt írták róla, hogy ez egy pszichés zavar. Tisztában vagyok azzal, hogy nem szabadna ezt csinálnom, de nem tudok parancsolni magamnak. :( Észrevettem azt is, ha hétvégén otthon vagyok és nem foglalkozom a tanulással, nem tépkedem. Elhatároztam, miután lemennek a vizsgáim, és fel tudok lélegezni, békén hagyom, had nőljön. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek. Ha valaki tudna valami mást ajánlani a ricinusolajon kívül, ami pénztárcabarát és hatásos, nagyon örülnék. Esetleg menjek el kozmetikushoz? Tudna valamit kezdeni velem? Előre is köszönöm annak, aki segítséget tud nyútani nekem! :)
2014. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!