Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnára volt festve a...

Sötétbarnára volt festve a hajam. Kb 10 cm levan nőve, ott világosabb. Szeretnék mogyoróbarna/világosbarna hajat. Melyik festéket ajánljátok?

Figyelt kérdés

És ha befestem, akkor a lenövés sokkal világosabb lesz?

Meg már kiis van kopva a festék, kb másfél éve még szőke voltam, az alján tincsekbe sötétszőke.



2014. máj. 28. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha befested világosbarnával akkor rákerül a hajadra még egy szín, amitől sötétebb lesz az egész... kivéve a lenövés mert azt befogja. Festék nem világosít festéket. Menj fodrászhoz.
2014. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Imola Ágnes ***** válasza:
A fodrász talán a legjobb megoldás, de ha ezt nem akarod igénybe venni, akkor először távolítsd el a hajfestéket C vitaminos pakolással. Nekem túl sötétre sikeredett a hajam, és raktam rá másnap egy pakolást, gyönyörű vöröses barna színe lett, imádom:P Miután megvolt a pakolás, tegyél rá balzsamot, és 5-10 nap mulva lehet festeni.
2014. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
C vitamin marja a hajat nem? Nem lenne baj, de nekem már annyira sz*r a hajam, olyan mint a széna..félek hogy tönkretenné.. de azért kipróbálom max nemhagyom rajta sokat. köszi! :D
2014. máj. 29. 13:08
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Sokkal kevésbé marja, mint az oxi. Én most csináltam először...talán ici picit szárazabb lett, de kb annyira, mintha egyszer vacakul szárítom meg, mondjuk erős hajam van, 2x volt festve, de semmit nem károsított rajta. Én 40 percig hagytam, ha több rétegben van rajta festék, akkor lehet ismételni kell majd 2-3 szor.Keverd össze valamilyen növényi alapanyagú samponnal, krémes állagúra, és vidd fel a hajadra, majd tekerd be műanyag fóliával. Nekem kb 2-3 árnyalatot világosított egy alkalom után.
2014. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a c-vitaminos pakolás 2-3 árnyalatot világosítana egy alkalommal akkor erősebb lenne mint egy 9%-os oxi...

De nem az, sokat nem árt a hajnak, de egy pici hajfestéket képes kikoptatni.

2014. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!