Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után kipattogzott a...

Gyantázás után kipattogzott a bőröm. Mit tanácsoltok a SEBHELYEK eltüntetése érdekében?

Figyelt kérdés
Most nem vagyok kíváncsi arra, hogy ''ne gyantázzak, mert nem bírja a bőröm'', arra majd hosszútávon keresek megoldást. Egyébként nem durván pattogott ki, minden gyantázás után max 1-2 db, csak mindnek ottmaradt a helye. Kis barna foltok. Legtöbb bikinivonalon van, de 2 van a bal hónom alatt is. Kb 3-4 hónap alatt gyűltek így össze... Hogyan tűntethetném el ezeket?

2014. máj. 28. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Megelőzni fertőtlenítővel lehet,elkerülni meg,hogy miután gyógyulni kezd kened aloe géllel.
2014. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hegeket már csak hámlasztással tudod eltüntetni, AHA krémek vagy kozmetikai kezelésekkel. De ez sok időbe telik.
2014. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magától nem tűnik el? :(
2014. máj. 29. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pigmentálódott,így nem.
2014. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Én először a sima kék Neogranormonnal kenetem be őket, mert az szépen hámosít.De egy idő után mintha megszokta volna a bőröm, és nem használt. Ekkor a kezembe került egy Tetran kenőcs, ami jó a sebekre, gyulladásokra. Kipróbáltam, és 4-5 nap után csodát tett. Eltűnt az összes piros pöttyöm.
2014. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!