Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos vagyok már egy...

Pattanásos vagyok már egy ideje. Mit csináljak? Ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Már 15 éves korom óta szenvedek a pattanásaimtól.

Fogamzásgátlót szedek kb 1 éve de az sem segített.

Alig sminkelem magam,rendesen tisztítom mégis minden nap kijön több mélyen ülő, gyulladt pattanás.

Mi lehet a gond?

Talán a hormonrendszer?

Légyszi írjátok meg nekem ti mit tesztek a pattanásaitok ellen.

Házi praktikákat is ajánlhattok, bármi ami bevált nektek

21/l



2014. jún. 2. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz!Semmiképp ne piszkáld,mert megmaradhat a helye.
2014. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Étrended megfelelő?

Egy nap több gyulladt pattanást érdemes kivizsgáltatni,ha más nem, hát bőrgyógyásszal. 21 évesen azért ennyire már nem kellene rügyezni.

Amúgy nekem a Lubexyl szuszpenzió vált be, patikában vettem, bár nekem jóval kevesebb rügy ellen kellett.

2014. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még benne van az időben,érdemes kozmetikussal tisztíttatni.
2014. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodom, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, már egyszer voltam sztk-ban de ott semmit sem mondtak.

Most magándokihoz szeretnék menni, meg gondolkodom az ipl-es akne kezelésen.


utolsónak:köszi a linket, a teafaolajat már próbáltam, de sajnos irdatlan büdös,csak néha tudom használni esténként.

2014. jún. 2. 15:12
 6/8 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy a kozmetikus csak a tüneteket szünteti meg, de nem a probléma okát.

Ezért gondoltam ,hogy először hormonvizsgálatra mennék

2014. jún. 2. 15:14
 7/8 anonim válasza:
Bőrgyógyász!!!!!! Nekem anno nem volt szinte ép felület az arcomon mindenhol pattanás volt! Kozmetikussal próbálkoztam de kár volt csak rontott a helyzeten... Aztán orvoshoz mentem vele és lekopogom 7 éve semmi. Igaz nekem a legerősebb gyógyszerek kellettek úgy néztem ki! Megérte! Sok sikert!
2014. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mókuska2001 válasza:
bio boltban lehet venni sószappant nagyon jó elég hamar elmúlik nekem bevált
2015. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!