Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek örülnél fodrászatban...

Minek örülnél fodrászatban hajvágás, hajfestés mellé ajándékba?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek nekem.Ti személy szerint minek örülnétek,mi keltené fel az érdeklődéseteket egy fodrászatos szórólapon.Ötleteket kérnék mit adjunk ajándékba hajvágás,hajfestés mellé.

Köszönöm nektek


2010. jan. 1. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem a füzetes-matráciás tök jó :) :)
2010. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De szerintem mondjuk ingyen hajvasalás, hajgöndörítés :)
2010. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát sajnos igen a lakk,hab ilyenek az nekünk is sokba kerül és hát jó lenne olyat adni amivel dolgozunk is a vendég haján de az költséges nagyon!A masszázs az tuti jó tényleg,kávét üditőt mindig adunk.Most beszereztem pici szolikrémeket amit szintén adhatunk ajándékba akkor hátha a szolinkat is kipróbálja:-)Jó a füzet is,szerintem egy sima lapra akármilyen akár figurás matricákat is ragaszthatunk mindig lepecsételve és akkor nem kell gyártatnom matricákat.Szerintetek ezt elég akkor megmondani mikor jött a vendég azért mert jó ajánlatot látott a szórólapon és ezzel még plusz meglepjük nem?

Szóval a szórólapra kell valami jó még a masszázs mellé ami csalogató!

Igazán köszönöm

2010. jan. 3. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!