Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap este ricinus olajat...

Tegnap este ricinus olajat kentem a hajamra, es ma reggelig rajta hagytam. Ma hajmosas kozben eleg a szokasosnal tobb hajszalam hullottki. Miert lehet? Nyugtassatok meg, hogy csak a romlott hajszalak jottek ki, mar fraszt kapok : D

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy kijön a rossz hajszál, ha olajat kensz a fejbőrödre akkor azzal csak ártasz mert hajhullást okoz. Mellesleg az olaj 1 órán belül kifejti a hatását, utána már csak nehezíti a hajat és nem hagyja levegőzni a fejbőrt, mivel a pórusokat eltömíti. Ilyet ne csinálj többé. Olajat csak hajvégekre használj.
2014. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott tőle a hajam:s
2014. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!