Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen volt/lesz a...

Nektek milyen volt/lesz a hajatok ballagáskor?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak megfésültem :D


24/N

2014. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak megfésültem, ki volt engedve azt' helló! :DD Nem nagy cucc egy ballagás, pont nem érdekelt a hajam.
2014. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint bármikor máskor. Nem értem minek a nagy felhajtás egy ballagás miatt, nem egy nagy különleges esemény.
2014. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem meg pont meg volt csinálva, és utólag eléggé megbántam, szerintem ne bonyolítsd túl. nekem sem volt ízléstelen, csak egy laza félkonty volt, de igazából őszintén belegondolva én is megcsináltam volna itthon simán.

persze utólag okos az ember. de ma már kiröhögöm a 14 éves naiv önmagam, aki azt hitte, a ballagás annyira nagy dolog, hogy húdejó frizurát kell csinálni:) nem kell!

2014. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!