Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztő samponnal lehetség...

Hajnövesztő samponnal lehetséges a szemöldök dúsítása, sötétítése is?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nem tudom. Mindenesetre nekem két hét ricinusolajjal kenegetés jót tett a szemöldökömnek. Sötétíteni a festék sötétíti.
2014. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát speciel én férfi vagyok, a festék nekem pont nem jönne jól. Pont az a lényeg hogy markánsabb, férfiasabb legyen a tekintetem
2014. jún. 13. 10:22
 3/5 A kérdező kommentje:
A "jót tett" azt jelenti tehát hogy dúsította?
2014. jún. 13. 10:31
 4/5 anonim válasza:
Próbáld ki, baj nem lesz belőle:) de van olyan sampon ami sötétíti a hajat, vagy ezek a bemosók.
2014. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan most hajfestékre gondolsz? azzal nem akarom mert

1) beszinezi a bőrömet is (szemöldök környékén ez nagyon viccesen nézhet ki.

2) a hajfesték hatása hirtelen. Mindenki észrevenné és azt kérdezgetnék mit csináltam a szemöldökömmel.

Míg ha növeszteném, az fokozatosan nőne meg, ha meg valaki mégis észreveszi, akkor mondhatom, hogy hát csak úgy magától besötétült, előfordul az ilyen (hajszinnél, ritkán szemszínnél is, hát ott miért ne)

2014. júl. 29. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!