Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek pattanásos arc ellen?

Mit tegyek pattanásos arc ellen?

Figyelt kérdés
Az arcom egy ideje csupa pattanas,probaltam mar rá nagyon sok mindent,arcszeszt ithoni praktikakat pl jég,citrom,paradicsom krumpli... de nem segített.. tudtok még ezen kívül ajánlani valamit?
2014. jún. 13. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ne egyél zsírosan és cukrosan
2014. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbálom,köszi :)
2014. jún. 13. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

pfu.. én 21 éves vagyok és soha nem volt gondom az arcommal. úgy éltem végig a tinédzser koromat hogy nem kellett nyomkodnom a fejem. erre, most a vizsgáim után olyan mintha most lépnék abba a bizonyos pubertás korba, öntve volt az arcom.. több 10ezer forintot hagytam a drogériákban, már a mosógép ezekkel a sza*rokkal van teli! Ám ami segített! Abbahagytam a fehér kenyér és fehér lisztből készült termékek fogyasztását, cukros cuccokat nem eszek, magvakat illetve semmilyen rántott vagy olyan ételt aminek köze van az olajhoz!

sok sok zöldség és gyümölcs illetve jegesvíz-nem tudom hogy ennek van-e valami köze de a melegben jó ;)

illetve ez az arctonik

Soliteint arctonik zsíros, pattanásos bőrre

[link]

és én 13 éves korom óta sminkelem magam, és amire most már odafigyelek hogy este 100%-ig leszedjem illetve normálisan és rendszeresen tisztítsam radírozzam tonizáljam és hidratáljam a bőröm!

remélem a te arcod is meggyógyul, mert én így emberek közé nem szívesen mentem! :)

2014. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja, ha komoly a helyzet menj bőrgyógyászhoz, adhat gyógyszert meg minden. De ha nem olyan nagyon súlyos, akkor természetes szerekkel tisztítsd rendszeresen a bőröd, étkezz egészségesen. Ne igyál cukros üdítőket, meg hasonlók. Ne sminkelj, ne fogdosd napközbe az arcod, mert a kézen sok a baktérium amit felviszel az arcodra. Ha van valami gyulladásod vagy akármi, rossz fogad azt kezelni kell, mert amiatt is előjöhetnek a pattanások.
2014. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!