Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemem nagyon karikás, és a...

A szemem nagyon karikás, és a korrektor -az amúgy kis ráncokat a szemem alatt- nagyon kiemeli, így tiszta ránc lesz a szemem, valaki tud segíteni mit használjak, hogy feszesedjen a bőröm?

Figyelt kérdés
A legnagyobb problémám az, hogy 16 éves vagyok még csak, és mivel kék a szemem és szeretem hangsúlyozni, ezért nem szeretnék ráncokat. Valaki tudna segíteni mit használjak? A legjobb házi pakolás lenne, és valaki tud jó korrektort 1 max 2 ezer forintért?

2014. jún. 14. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

aludj többet és igyál sokat és máris jobb lesz

a korrektor nekem se vált be a karikák eltüntetésere, az alapozó szerintem jobb rá

2014. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony korrektor kell ami nem sűrű. Pl Essence stay all day vagy MAC-ból is van jó, talán az a legjobb, de nagyon drága.
2014. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

9 órát alszom így is, és 2-3 litert mindig megiszom, ez genetika sajnos. :D Eddig nem folyékonyat használtam, most akkor kipróbálom azt is. :) Köszönöm a válaszokat:)

Valami bevált házi praktikát/pakolást nem tud valaki?:)

2014. jún. 14. 15:48
 4/8 anonim válasza:
Ó, szegénykém, szerintem erre nincs megoldás..én 21 éves vagyok, és pontosan ugyanaz a problémám, mint neked, és fogalmam sincs, mit tehetnék ellene.. :( tök mindegy, mennyit alszom, ahhoz semmi köze..elég gáz, hogy 21 évesen ilyen ráncos a szemem..bár igazából csak engem zavar, senki mást nem..de hát akkor is rossz.. :D Amúgy nem elég az, ha csak a felső szemhéjadat fested? :) És akkor nem ráncosodik alul. Nekem sajnos nem áll jól, ha csak felül sminkelek, de hátha neked igen. :)
2014. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, látom, csak korrektorról volt szó, nem szemfestékről...akkor mindegy :)
2014. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is ez van senkit sem zavar rajtam kívül, de az épp elég :D Kipróbáltam azt, hogy csak folyékony korrektort használjak és valamennyire segített, de úgy néz ki meg kell tanulnom együtt élni ezzel :D Köszönöm a segítségeket :)
2014. jún. 18. 20:28
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. :S Én 18 vagyok és nagyon csúnyán ráncos már. :(
2014. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam az a vicces, hogy alapból tiszta és szép sötét karikáim vannak, amikor pedig tompítani akarom a színt beráncosodik. Döntenem kell, hogy ránc vagy sötétség...inkább a ránc minthogy úgy nézzek ki mint akinek bevertek :D
2014. okt. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!