Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha leborotváltam...

Mit csináljak ha leborotváltam lent és mozogni alig birok mert nagyon szúr?!

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Életemben egyszer borotváltam, soha többet, nekem ugyanez volt. Annyit tudok tanácsolni, hogy legközelebb ne borotváld, hanem gyantázd vagy epiláld, akkor nem szúr, ha újranő.

Egy-két napot ki kell bírni, utána már nem fog szúrni, csak addig szúr, amíg nagyon pici.

Nem tudsz vele mit csinálni, mivel nem a bőrrel van a baj, hanem a szőrrel, azt meg hiába kennéd bármivel, a szőr ugyanúgy szúrna.

2014. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Eleinte nekem is ilyen volt, majd hozzászokott a bőröm, nem szúrt utána már. Türelem! :)
2014. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintúgy. Borotváld tovább, max 1 hónap és már nem fog.
2014. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleinte ilyen, majd megszokod. Kend be testápolóval vagy hintőporozd, aloe vera gélezd, hátha valamelyik segít kicsit.
2014. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzászokik a bőröd pár alkalom után.
2014. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 7 év alatt nem szoktam meg, ezért le is szoktam róla. Formára igazítom, és kész. Nagyritkán leborotválom azért, néha tűrhető, néha meg hiába azért vágom le, hogy a páromnak tetsszen, képtelen vagyok olyankor élvezni a szexet, akkor három-négy napig ne érj hozzám időszak van, vagy végigszenvedem.

Amúgy egy hete megint hülye voltam, levágtam, de valamit ugye tenni kellett vele, bekentem a lábamra vett Maxepil krémmel, amit egy csepp teafa olajjal kevertem, és legalább most először feleannyira se pattogott ki, mint szokott. Szúrni kicsit szúr ugyan, de már ez is haladás volt részemről :)

Lehet, hogy a gyantát kéne kipróbálnom, csak még nem sikerült rászánnom magam.

Na szóval zsíros testápolót ne kenj rá, fertőtlenítsd le, aloe vera géllel és/vagy hintőporral próbálkozz.

2014. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!