Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vörös hajfestéket...

Milyen vörös hajfestéket ajánlotok otthoni hajfestésre?

Figyelt kérdés

Már egy ideje vörös a hajam, de eddig mindig fodrász festette. Ő Silky 666-os árnyalatot használt rá, ami Dark Intense Red Blonde néven fut, és kellékesnél kapható.


Nem tudok többé fodrászhoz járni festetni anyagiak miatt.


Én valamilyen lakossági hajfestékre váltanék.

Lehet így váltani? Melyik az a festék, ami jól fed a töveken is, nem foltos, és könnyű vele dolgozni? És színben mi passzolna a leginkább? (Igazából az árnyalat változhat is, nem bánom, de vörös szeretnék maradni).


Köszi előre is a tippeket.



2014. jún. 18. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

a kallos kjmn-nek van pont ilyen árnyalata


[link]


én szeretem ezeket a termékeket, csak én szőkét használok, a vörösökről nem tudok beszámolni, mert legtöbb amúgy is kopik. próba szerencse.

2014. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

:)

2014. jún. 18. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Silkyt vegyél ha eddig is bevált. Minek váltanál?
2014. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ahhoz külön kell hidrogén peroxidot keverni - amit szintén megveszel külön flakonban és ki tudja, milyen erőset használ a fodrász, én meg nem tudom ugyebár az arányt, keverést sem. Azért akarok lakossági festéket, amiben benne van minden, összekutyulod, aztán uccu neki.
2014. jún. 19. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. a kalloshoz is kell külön oxit venni, de szerintem 6-osnál erősebbet nem kell használnod.
2014. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2014. jún. 27. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!