Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan nő, hölgy,...

Van itt olyan nő, hölgy, lány, akinek CSAK AVON-os, vagy CSAK Oriflame-s termékei vannak? Miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 15:57
 1/9 anonim válasza:
Olyan hogy ,,csak'' nekem nincs...de a termékeim nagy része Oriflame...és azért mert már megszoktam az Oriflamet
2014. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak Avon-os termékeim vannak. Korábban Oriflame-et használtam, de aztán kipróbáltam az Avont, és jobban meg vagyok vele elégedve.


Persze ízlések és pofonok...

2014. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak Oriflame van, azért mert elégedett vagyok vele, nyilván Oriflame tag vagyok, jóval olcsóbbak ezek a termékek, mint a Rossmannos, dm-es cuccok és a minőségük is jobb szerintem.
2014. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van,mert van ami az oriflame-nél jobb és van ami az avonnál,de vannak más kozmetikai gyártótól is.
2014. jún. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak oriflame van, mert tag vagyok és sokkal olcsóbban jön ki az egész családnak a tusfürdő , szappan és dezodor vásárlás. Meg persze a kozmetikumok is jobban megérik. Meg szeretem is az az igazság...

:)

2014. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Timi179 ***** válasza:

amit csak lehet én az avonból használok! Több oka is van: egy mert elégedett vagyok az árral és a minőséggel, bizonyos dolgokat semmire se cserélnék le!!! Kettő szinte mindent ingyen vásárolok, ennél olcsóbb sehol nincs! :-)

Ha lenne fogkrémünk már el se kellene mennem boltba! :-)

2014. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Oriflame párti vagyok. Van néhány kiváló termékük, és persze olyan is akad, amivel megszívtam, mert csapnivaló. Az idegesítő, hogy a katalógusból és a netről is néha lehagyják az alapvető tudnivalókat. Ha kicsit több infó lenne róluk, bátrabban mernénk rendelni... (Pl. ha egy táskát árulnak, nyilván érdekelne, hogy zipzáras-e és mekkora - de cseszik odaírni)
2014. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem szinte csak avonos termekeim vannak. Nem szolom le az oriflamet is, az is jo marka de az avon jobban bejon. Hogy miert? Nem tudom, ez nezopomt kerdese, de nekem jobban tetszik benne hogy tobb a valasztek, tobb termek van. Arban mondjuk nagyjabol ugyan ott vannak. Meg hat, avonos tanacsado az ismerosom, oriflemes nincs kozelemben.
2014. jún. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Életem során sok terméket használtam de legjobban az oriflamel vagyok megelégedve, nálam az avon nem nyerö alapból sz@r termékeik vannak ha a krémet felkenem magamra pár percmulva égett szagot érzek magamon ugyan ez a parfümmel is ráadásul még állatokon is kisérleteznek illegálisan, ellenben az oriflame tiszta termék ezzel vagyok legjobban megelégedve mert minden olyan szinte amilyennek rendelem ha nem tetszik mégis akkor vissza küldhetem a parfümjei csodásak és tartósak de persze izlések és pofonok, én azt tanácsolom neked ha teheted csakis oriflamet használj. :)
2014. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!