Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Body shop vagy La roche posay?

Body shop vagy La roche posay?

Figyelt kérdés

Arcápolás szempontjából melyiket ajánljátok? Arclemosót, tonikot és arckrémet szeretnék vásárolni, a két márka között vacillálok.

Az arcbőröm kevert (T-vonalban enyhén zsírosodó, az arcom szárazabb érzetű, de néha ott is olajos tapintású, de nem az a durva zsíros típus), könnyen pirosodik. Pattanásaim nincsenek, vagy nagyon nagyon ritkán 1-2.


L


2014. jún. 20. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen az arcbőröm, csak kicsit pattanásosabb vagyok. Az eddigi tonikjaimmal az volt a baj, hogy túlságosan szárítottak, a krém pedig lassan szívódott be, és még zsírosabb lett tőle az arcom. A La rochet 4-5 hónapja használom, és meg vagyok vele elégedve, ugyanis alkoholmentes a tonikjuk (láthatóan kevesebb lett a pattanásom), a krém pedig javított a bőröm állagán, ezért nagyon tudom ajánlani. :)
2014. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, sé elfelejtettem írni, nem tudom, hogy még van-e ilyen akció, de a krém és tonik mellé kaptam egy testápolót is (nagyot, nem ilyen kis teszter szerűséget), ami a teljesen száraz végtagjaimat is helyrehozta.
2014. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Meg tudnád írni, hogy pontosan melyik termékcsaládot használod?
2014. jún. 20. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

tonik: [link]

krém: [link] (bocsi, nem találtam róla semmit az eredeti oldalon, de a cikk tükrözi nagyjából az én elégedettségemet is)

ajándék testápoló: [link]

2014. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ment a zöld kéz mindenre!:) Meg is nézem webshopon a La roche-t.:)
2014. jún. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!