Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hajról?

Mit gondoltok erről a hajról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 22. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, én a hosszabb hajat preferálom, de ha neked tetszik, akkor vágass ilyet nyugodtan. A másik dolog az, hogy ez nem mindenkinek áll jól.
2014. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően nekem is a hosszabb haj tetszik.

De ez viszont nagyon bejön, én a helyedben megcsináltatnám, csak kérdés, hogy fog állni. Na meg sokat kell vele majd vesződni, meg aztán ez egyszer el is kezd nőni... És akkor megint vágatni, meg belőni, meg stb.

2014. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen. februárban ilyesmi hajat vágattam magamnak. sokak szerint jól állt, de igen. elkezd nőni. azért köszi a véleményt még alszok rá pár napot. :)
2014. jún. 22. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt kb 1 évig :) imádtam, viszont az égvilágon semmit nem tudtam vele mit csinálni, mindig ugyanúgy állt, és egy idő után eléggé meguntam. és a növesztés is kínszenvedés volt, több mint fél évembe tellett, amíg hozzánőtt a másik oldalhoz és volt kb 2 hónap amikor sehogy se állt a hajam. de amúgy nem bántam meg, hogy levágattam ilyenre, sőt, hiányolom is, de már nem lenne türelmem újra megnöveszteni :)
2014. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából engem nem zavar, hogy ugyanolyan, mert a reggelem annyiból áll, hogy a vonat indulása előtt öt perccel belenézek a tükörbe, az ujjammal megfésülöm és úgy lépek emberek közé. Fogalmam sincs hogy visszavágassam e, mert röviden is szerettem, de már azt se tudom milyen voltam hosszú hajjal, így az is érdekel. Bizonytalanság 10/10 :D
2014. jún. 22. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól néz ki ez a haj, csak ugye a megnövesztése lehet probléma.. :)
2014. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, a növesztés eléggé problémás :D. amúgy nekem alig kellett állítgatni ezen a hajon, de mikor elkezdtem növeszteni, voltak olyan napok, hogy már azon voltam, letolom nullással és a kopasz fejemet reklámfelületként hasznosítom,de mindig megoldottam. Eddig rövid-hosszú 1:0
2014. jún. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!