Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor lehet gyakran...

Most akkor lehet gyakran hajat mosni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Régen azt mondták, hogy hetente egyszer kell csak hajat mosni, de én mindig utáltam, hogy bezsírosodott.

Így átálltam a 4-5 naponta mosásra. Most viszont sokat sportolok, és bizony van, hogy naponta vagy kétnaponta mosnám.


Ez okozhat gondot később?


2014. jún. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
15-16 éve naponta mosom és semmi baja a hajamnak
2014. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bőr- és hajtípus, valamint a felhasznált "sampon" kérdése. Egyénenként meglehetősen eltérő lehet.
2014. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden nap mosom, semmi baja. Amúgy ha nem mosom(/mosnám) meg elég kellemetlenül érzem magam :/ Meg alapból így érzem magam tisztának

De lehetőleg ne valami 2l-es 100Ftos samponnal, hanem normálissal. Én úgy vagyok vele 1x kell megvenni és viszonylag sokáig jó, nem ezen kell spórolni :)

2014. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad gyakran mosni! Szerintem a 3-4 nap belefér, annál gyakrabban ne tedd. Fölösleges!
2014. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a hajadnak, tapasztalat :) Ha úgy esik jól mosd nyugodtan csak valami kímélő sampont használj.
2014. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Négyes, miért nem szabad?


Egyébként ezt a sampont használom:

[link]

2014. jún. 25. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!