Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra és a pattanások...

Pattanásokra és a pattanások helyeinek eltüntetésére mit ajánlotok, ami tényleg beválik?

Figyelt kérdés
Barackmagolaj az jó rájuk? Vagy mit kellene használnom? Gondolok itt házi praktikákra illetve kozmetikumokra. Előre is köszi a segítséget.
2010. jan. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bioptron lámpa segített. Az egész pofán tele volt pattanásokkal, semmilyen krém, lemosó, kozmetikai kezelés, stb. nem segített, ettől viszont 10 kezelés után bababőröm lett. Na jó, nem baba, de majdhogynem makulátlan. Kozmetikusoknak már általában van, így nem kell megvenni drága pénzért.
2010. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyanom van és hogyan használjam? Leírnád bővebben légyszíves. (hány csipogásig, mekkora területet világítsak vele, milyen időközönként pl. naponta 1-szer vagy stb.) És köszi a segítséget.
2010. jan. 5. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most valami sebkezelő krémmel kenem és beválik.De ami a legjobb az a neogranormon.Nem tudom lehet-e még kapni a régi világoskék csomagolásba de én a nagymamámtól kértem egy tubussal és szépen rendberakta.
2010. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teafa:D
2010. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
levendulakrém és/vagy fogkrém
2010. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!