Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy bírjátok ezt...

Lányok, ti hogy bírjátok ezt a folyamatos szőrtelenítési szezont, most hogy itt van a rövid gatya és szoknya idő?

Figyelt kérdés
Én epilálok, de már nagyon unom, mert hiába mondják, hogy az epilálástól sokáig maradok sima, nem, egyáltalán nem, kb más másnap elkezdenek nőni a szőrszálaim, mert 3 fázisban nő a szőr... mennyivel jobb a pasiknak. :(
2014. júl. 2. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én is epilálok, de még aznap vagy következő nap le is borotválom, így biztosan minden szőrszálnak annyi és később is nő ki
2014. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválni szoktam, mert az epilátortól csúnya lesz. Marhára unom..van egy lengébb hosszúnadrágom, ha nincs kedvem naponta szőrteleníteni, akkor inkább azt hordom.
2014. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválkozok,minden nap. Utálom már!
2014. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges minden nap borotválni, a párnapos szőr csak közelről látszik. Kb 2 hetente 3x elég.
2014. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon erős,fekete,ezért szeretem ha minden nap borotválva van,viszont már annyira elegem van belőle,h néha hagyom pár napig,mint most is,bizony látszik ez nagyon.Épp az imént jegyezte meg a barátnőm,hogy ennyire szőrös a lábam! (előző vagyok)
2014. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szőke vagyok, így ráérek hetente kétszer borotválkozni.

Általában hajmosáskor szoktam, hogy ne unatkozzak, még a pakolás a hajamon van. :)

2014. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar, nem csak nyáron szőrtelenítek rendszeresen, hanem egész évben. Kb minden másnap végigmegyek epilátorral és aztán borotvával is a lábamon. Mindez 5 perc, nem nagy dolog szerintem.
2014. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, epilálok (30 perc-nekem egy hétig kitart), de attól begyulladnak a szőrtüszőim ezért néha epilálás helyett borotválom (10-14perc), de az meg másnapra már kinő és bök, nagyon idegesítő.

A gyantázás az egyetlen ami ezekből a szempontokból rendben lenne, de az meg sokkal tovább tart már eleve hogy megolvadjon, meg utána leszedni a gyantát magunkról.

2014. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amióta barátom van, nekem folyamatos a szőrtelenítési szezon:D Kétnaponta borotválom a lábam, hiába nem látszik, undorodom attól hogy hozzáérek és szúr. Epilátort, gyantát nem szeretem, mert hiába sima 2-3 hétig, utána újabb 2-3 hét mire rendesen visszanőnek a szálak, ráadásul pár napig piros pöttyös utána.

Combomat is borotválnom kell kb. havonta, sajnos a hosszú szőr már csúnya ha csillog a napon, de az legalább gyenge és nem szúr ha nő vissza.

2014. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a vicces, hogy az epilátort használva is ugyanúgy bök másnap, mint a borotva:D de anyukám nem érti meg és nem hagyja, hogy borotváljam, helyette a hülye epiltorral kell szenvednem...
2014. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!