Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasok kezelesere valami...

Pattanasok kezelesere valami nagyon hatasos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna valaki ajanlani valami nagyon hatasos szert (mint pl:Duac)?

Mar negy hete szedem javult szepen de mar nem annyira. Olyan szert mondanatok amii nagyon hatasos es bejott yok embernek ? Es a hegekre hallottam ha uborkat teszunk eltunnek,valaki probalta mar? Tudtok erre is gyogymodot?



#pattanás #hatasos kezeles
2014. júl. 4. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az uborka akkor hatásos, ha lereszeled, és úgy nyomkodod rá pakolásként, ha csak odateszed, semmit nem ér. De tudtommal ez sem hegekre jó, hanem dehidratált szemkörnyékre.

Pattanásokra én a Clear-o-derm szalicilsavas kis pattanáskezelő oldatát ajánlanám. Kis csőrös tubusban van, helyi kezelésre alkalmas, én az eurósban vettem 420 Ft-ért. Véletlenül találtam rá, gondoltam ennyiért kipróbálom, ha meg nem jó, hát ez van, ez még nem nagy veszteség.

Hát azt kell mondtam, egy hét után nekem szinte teljesen rendbehozta az arcomat! Azóta megvettem a szintén szalicilsavas bőrradírját is, meg egy Clean&Clear hűsítő arctonikot (meleg helyen dolgozok, és nagyon jó, hogy így nem csatakos az arcom fél óra munka után), így a rituálém reggel-este a következő:

1) Clear-o-derm bőrradír

2) Clean&Clear tonik

3 Clear-o-derm pattanáskezelő oldat, ha szükséges

Elég problémás a bőröm, de már most nem csak, hogy a pattanások alig-alig jönnek elő (és akkor is gyorsan eltünteti őket az oldat), hanem már a hosszú évek óta pofátlan módon rajtam trónoló mitesszerek is kezdenek fogyatkozni :)

2014. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pattanás elleni ecsetelő leszárítja.Az uborka nem jó hegekre.
2014. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Tisztítsd az arcod, de ne szárítsd ki.

2. A már kialakult pattanásokra, csak a pattanásokra tehetsz alkoholt, teafa olajat, fogkrémet vagy kifejezetten erre való készítményt, az fertőtleníti, és leszárítja.

3. Hegekre ami beválhat, a reszelt nyerskrumpli pakolás, vagy csak a nyers krumpli friss leve. És a hámlasztás. Heti 1 max. 2 bőrradírozás, vagy gyümölcssavas hámlasztó készítmény alkalmazása.

2014. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leirnad hogyan nezki az a pakolas? Nalam sok pici van es nem ilyen nagypatik hanem ilyen zsiros maszatos .
2014. júl. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!