Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van a lábamon egy hatalmas...

Van a lábamon egy hatalmas kék folt. Szeretnék strandra menni de igy. Hogy tüntessem el vagy legalább halványuljon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy magától fog felszívódni.
2014. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet sehogy. Magától múlik el.

Nekem 2 éve egy óriási lila folt volt a combomon, hetek alatt tűnt el, de egy sötétrózsaszín csík a mai napig ott van. Én a kánikulában simán felvettem egy miniszoknyát, valaki meg is kérdezte, hogy miért. A válaszom az volt, hogy én nem tudtam róla, hogy szégyellnem kellene, hogy megsérültem, megütöttem magam. És máig nem szégyellem az ilyesmit, nem értem miért kéne.

Amit megpróbálhatsz, az egy vízálló alapozó, hátha elfedné, de nem tudom bírná-e a pancsikolást. És a törölközést..

2014. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem mi baj egyetlen kék folttal... nekem tele van a lábam sebekkel, hegekkel, foltokkal... mégis rövidnadrágban, szoknyában járok és strandra is szoktam menni. Még azt sem mondhatnám hogy furán néznek vagy rondának tartják, mert strandon mindig fel akarnak szedni a pasik. Szerintem egy folt ne is érdekeljen... másokat sem fog.
2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!