Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányom ősszel 7. -be indul...

A lányom ősszel 7. -be indul és szeretné a nyárra befesteni melírozottan szőkére a haját, de csak olyan festékkel ami 2 hétig tart. Megengednétek szülők?

Figyelt kérdés
Egyébként barna haja van, zöld szeme és közepesen barnás bőre. Nem tudom, hogy engedjem vagy ne?!

2014. júl. 7. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lemoshatót nyugodtan nem lesz semmi baja csak tartós hajfestéket ne mert az roncsotja a hajat. :)
2014. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
úgyis lekopik, megengedném
2014. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
A szőke nem jön ki!!!
2014. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Szőke melírt nem tudnak lemosható festékkel...

Nekem ennyi idősen megengedte anyukám a melírt, szerintem belefér.

2014. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

13 eves?


Nem engednem.

2014. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
még 13, de 14 lesz szeptemberben ... és van egy fodrász aki szőkére lemoshatóval is megtudja csinálni.. még nem tudom mit csináljak.. ??
2014. júl. 7. 13:04
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
De a szőke színező nem fogja meg a barna haját. Nekem egyébként 13-14 évesen megengedte anyukám és egész normális felnőtt lett belőlem, szóval szerintem belefér. Más kérdés, hogy barnás bőrhöz szerintem nem igazán áll jól:)
2014. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy elvileg nem áll jól, de tavaly megcsinálta 1 napig tartós festékkel és meglepően jó állt neki.. a fodrászunk szerint is :) még gondolkodom rajta, mert most tartósabbal, de mégis lemoshatóval szeretné, és van is ilyen festék, be is fogja, de akkor sem tudom..
2014. júl. 7. 13:27
 9/17 anonim ***** válasza:

Jesszus, fogd már fel, hogy nincs olyan festék, ami tartós eredmény nélkül befogná világosabbra a haját. Ahhoz előtte le kellene szívni. Az pedig tartós, max vissza lehet festeni az eredeti színre, aztán azt vagy ledobja, vagy nem a haj.

Ha a suliban nem tolerálják az ilyesmit, vagy egyéb okból nem szeretnéd, hogy a lányod (bár ha tippelhetek, nem a szülő vagy) tartósan festesse a haját, akkor ne engedd. Ha belemész, akkor meg csináljátok meg rendesen. Én egyébként nem engedném még, egy 12-13 éves azért ne hajfestéssel legyen már elfoglalva.

2014. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem fogom fel az anyja vagyok, és Hennával fogom neki engedni... 1-2 hónap után kikopik ;) csak a szünetben engedem neki, suliban nem... de azért köszi..
2014. júl. 7. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!