Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ronda mitesszeres az...

Nagyon ronda mitesszeres az orrom. Olyan szinten, hogy alapozóval sem lehet eltüntetni. Ha rakok rá alapozót olyan mint az eper. Látszanak a mitesszerek. Hiába jártam kozmetikishoz semmu eredmény. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Ha kinyomkodta a kozmetikus másnap ugyan olyan volt az orrom ezért nem is jàrok már.Magamnak szoktam nyomkodni és gőzölni 5-6naponta de hiába olyan mint ha több lenne és hámlik is olyan mintha száraz lenne a bőröm de közben kombinált ugyan is zsíros is..Na meg érdes is lett a mitesszerektől.Nemtudom mitcsináljak segitsetek!
2014. júl. 7. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapozó előtt használj bőrradírt, én tengeri sóval szoktam radírozni. Nekem ez megoldja a gondot, ja és primert is tegyél az alapozó alá, akkor nem fog látszani.

Ha tágak a pórusaid akkor sajnos ezen nem lehet másképp segíteni.

2014. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy kinyomkodod.

Egy ázsiai lánytól tanultam:Fogkrém+só...összekevered és felkened a mitesszerekre.Rajta hagyod pár percig aztán kicsit dörzsölve lemosod.

Használj utána tonikot.

Nekem is ilyen az orrom de ha kinyomkodom akkor nincs semmi baj vele,tág pórusok vannak de sima érzést kelt, hogy nincs tele.

2014. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orrot heti 1-szer nyugodtan végig lehet nyomkodni,de az agyagos pakolás is jó rá.
2014. júl. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!