Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a hajszínezőhab...

Szerintetek a hajszínezőhab vagy a hajszínező sampon vagy a hajszínező festék a jobb?

Figyelt kérdés
Ki melyiket ajánlja?? Melyik tart hosszabb ideig?? Ki milyen márkát használ és mi a véleménye róla?? Mennyire károsítja a hajat??

2014. júl. 9. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja festem a hajam. Első két alkalommal Loreal Casting Creme Gloss-t használtam, az tetszett, szép is volt a hajam, nem éreztem, hogy károsítana. Szerintem jó minőség.

Aztán használtam Perfect Mousse-t, mert csak abból volt olyan szín, amivel szemeztem. Habállagú volt, pikk-pakk fel lehet vinni, viszont nekem viszket tőle a fejbőröm, és mintha picit szárazabb is lenne tőlem a hajam, szóval nem lesz újravevős. Igazából arra jutottam, nem éri meg hajat festeni, amíg az ember nem őszül, mindig a természetes fog neki a legjobban állni. De az is biztos, hogy amíg nem próbálod ki, mindig ott lesz benned, hogy be kellene festeni. Szóval uccu neki.

L22

2014. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)... Igen igazad van, csak nekem nem tetszik az igazi hajszínem :/ ezért akarok mást ki próbálni
2014. júl. 9. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos a színe nem tetszik? Vagy nem elég egészséges a hajad? Ha egy haj egészséges, bármilyen színben szép.

Ha elkezded festeni, egészségesebb semmiképp nem lesz. De persze nem beszéllek le róla, tudom, milyen az, amikor felvetődik az ötlet, és addig nem vetődik el, amíg ki nem próbálod. :)

2014. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a színe nem tetszik, mert csúnya a színe, vörösesbarnát szeretnék az sokkal szebb mint ez a nagyon sötét barna!
2014. júl. 10. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!