Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés és a vele járó...

Hajfestés és a vele járó gondok! Mit gondoltok jó ötlet ha befestem a hajam? Megbánom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 16:45
 1/7 nati6 ***** válasza:
Lehet hogy megbánod mert hát nem biztos hogy olyan színű lesz a hajad amilyenre akarod.
2014. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sötét a hajam és sötétre is akarom... :)
2014. júl. 11. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem drasztikus változást akarsz, akkor szerintem butaság. Minden festék (még az ammóniamentes is) nagyon roncsol. Akkor inkább használj pár mosásos színezőt, amiben aztán semmi káros anyag nincs... még ápolja is a hajat.
2014. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan tudsz ajánlani...milyen termékként keressem...márka :)
2014. júl. 11. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha besétálsz egy fodrászkellékesbe és elmondod mit szeretnél. Nekem is így ajánlották a Joanna multi effectet, de neked talán volna másik, ami jobban megfelelne az igényeidnek.
2014. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 13. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.Lehet hogy ez most csak egy ilyen fellángolás hogy "ú annak a modell csajnak milyen jó festetett haja van,és most biztos ez a divat".Ha nem tetszik akkor meg várni kell amíg lenő és addig nagyon csúnya lesz. Amíg nem őszülsz addig ne fesd be.
2014. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!