Teljes intim gyanta?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném megcsináltatni, mert borotválni egyáltalán nem szeretem és nekem más másnap bök az egész. Mennyibe kerül az egész plusz a fenék rész leszedetése elsőre? Illetve befolyásolja az árat, hogy molett vagyok? (részben emiatt is tartok az egésztől, a szégyenlősségem miatt) Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Szombathelyen ajánlanátok jó kozmetikát?

2014. júl. 12. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Én budapesti vagyok, mindig veszek rá vmi kupont, és kb 1500ért csináltatom, de ha rendes kozmetikushoz megyek, ott 4000.


Nem befolyásolja, hogy kövér vagy, de tény, hogy emiatt szégyellősebb lehetsz. Én könnyen teszem szét a lábam (haha), nem érzem magam nődokinál se kényelmetlenül. De ha kövér vagy, nyugodtan válassz ronda kozmetikus,a z biztosan nem néz le, mint a cicababa kozmetikusok:)

2014. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az arat egyaltalan nem besolyasolja a testfulyod. Helyenkent valtozo en Bp-en 2200 ert szedetem az egeszet. Elsore nagyon rossz lesz, de utana idovel megszokod es ritkul is. En mar tobb mint ket eve kozmetikusnal szedetem. A teljes into, gyanta pedig magaba foglalja a fenek szorteleniteset is.
2014. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 13. 09:41
 4/4 anonim válasza:
Szombathelyen ajánlani tudnám Feréncz Krisztina kozmetikust. Nem tudom hogy intimet vállal e, viszont egy nagyon közvetlen csajszi. :) fb-n eléred :)
2015. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!