Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok most komolyan nektek...

Lányok most komolyan nektek sima, szép a puncitok? Hogy szőrtelenítetek? Gyantásoknak milyen? 18L

Figyelt kérdés
Lehet h valamit rosszul csinálok, vagy lemaradtam valamiről, lecci segitsetek ertelmes valaszokkal

2014. júl. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Epilátorral szőrtelenítek, mert a borotvától borostás és pattanásos, a gyantától véraláfutásos leszek. Előtte azért bekenem magam lidocain krémmel, mert anélkül sikítanék.
2014. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és egyenletesen nől vissza egyszerre? nincsnek szőrbenövések?
2014. júl. 12. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én borotválok. Soha nem pattogott ki tőle.
2014. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindig kipattog, hagytam az egészet a francba. De a többségnek szerintem nem töksima, vagy legalábbis nem mindig. Borotvával eleve baromi nehéz teljesen simára leszedni, a gyantához meg vissza kell növeszteni fél centire hogy le lehessen szedni. Epilálásról most hallok először :p, szerintem azt nem sokan csinálják.
2014. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál gyantáztatok.Hetente 2x-3x bőrradír(felpuhítja a bőrt,így nem lesz szőrbenövés) és babaolajjal ápolom:)
2014. júl. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és azt az időt amíg ugye meg kell hagyni, hogy visszanőljön azt hogy oldod meg? (mondjuk most pont a strandszezon pl)
2014. júl. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!