Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitseg kene. Akarhanyszor...

Segitseg kene. Akarhanyszor lenezek a combomra mindig azt latom h vilagosbarna szor van a combomon nem olyan hosszu de felek hogy latszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legszivesebben hozza se nyulnak mert meg senki se mondta nekem hogy latszik es anyumtol is megkerdeztem es azt mondta h nem latszik... felek epilalni es gyantazni is a borotva pedig szoba se johet. ha rasut a nap akkor latom jobban..azonban mindenki mas szemszogbol latja ugye? ti mit gondoltok errol? ketsegbe vagyok esve hogy igy nem kellek egy fiunak se 14/L
2014. júl. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Fotózd le, így nem tudjuk mennyire látszik.


Nekem pl a combomat nem kell szőrteleníteni, csak a vádlimat szoktam.

2014. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha más azt mondja hogy nem látszik, akkor hagyd nyugodtan

de ha nagyon zavar, akkor gyantázz (ne félj, kibírható)

2014. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar akkor gyantázd vagy epiláld. Basszus szülésre lettünk tervezve, nehogy már egy kis gyantát ne bírjunk ki! :D
2014. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kibirom a fajdalmat csak attol felek hogy rosszabb lesz:(
2014. júl. 13. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyantázástól nem lesz rosszabb, nem fog erősebb visszanőni, sőt, kopni fog.

A gyenge szőrszálakat, ha legyantázod, nem fáj annyira, nem kell tőle félni, az epilálás rosszabb, mert a gép a gyenge szőröket csak eltépi, nem szedi ki tövestől.

2014. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor mindenkeppen szedjem le? mert masok meg nem mondtak..
2014. júl. 13. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Téged zavar, akkor szedd le! Ne mások miatt, hanem MAGAD miatt. Ha NEKED nem tetszik, akkor gyantázásra fel! :D
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1.valaszironak: a foton nem latszik akarmivel csinalom s3 van es nem latszik
2014. júl. 13. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!