Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már kb. majdnem 3 hónapja nem...

Már kb. majdnem 3 hónapja nem eszek csokit csak nagyon ritkán de ugya úgy ki jönnek a pattanások mitől van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Használom a Clean and Cleart, Aknesolt is használok és szinte semmit sem segit és az a durva hogy mindig ugyan oda jönnek a pattanások mindig ugyanarra a helyre..márt nagyon unom valami más segeitség?

2014. júl. 14. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miket szoktál még enni? Mennyit sminkelsz? Hány éves vagy? A kor sem mindegy, hisz a pubertás korban fejre is állhatsz, akkor is lesz patid, ha egyszer hajlamos rá a bőröd.

Egyébként rengeteg oka lehet a pattanásoknak. Nem fertőtlenítesz nyomkodás után, vagy sok zsíros kaját eszel. Vagy túl száraz a bőröd stb stb.

Sajna én is küzdök velük, lehet, inkább egy jó kis magán bőrgyógyász tanácsát kellene kikérni...

És én már 22 vagyok.

2014. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16 éves fiu vagyok hát néha eszek chipseket de azért álltam le a csokival is mert azt mondták hogy ki hatrá:( De amugy ha i nyomom a pattanást akkor mindig le kenem le fertötlenitem de ugya ugy ki nö pár nap mulva:(
2014. júl. 14. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
De most szerinted csak a csokitól jönnek elő a cuccok?:D Nem a kakaóbabbal van baj, hanem a zsírral és cukorral. Hiába nem eszel csokit, ha közben eszel epres fagyit mekis hamburgerrel
2014. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A chips pattanások szempontjából szerintem durvább, mint a csoki. Azt se kellene enni.
2014. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 16 vagy, szóval annyira nem csodálkoznék a pattanásokon.
2014. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó ez okés csak engemet nagyon zavarnak
2014. júl. 14. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebben a korban meg a hormonok okozzák a tesztoszteron leginkabb...az àllad vonalan jelentkeznek a pattik?

Kozmetikishoz nem tudsz elmenni?sokat segit a szakszerü tisztitas. Az etkezésedre ia figyelj oda semmi ilyen szart ne egyél,mert csak risszabb lesz. Itt a nyar,rengeteg a gyümölcs edd azt.

Tudom hogy nem vigasztal de erre az ido a megoldas.

Vagt esetleg borgyogyasz tud felirni szteroidos krémeket de azt inkabb ne ha nem muszaj.

2014. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A legritkább esetben okoz kaja pattanást. Az persze meglehet, hogy ha baromi egészségtelen életmódot folytatsz, akkor meglátszik a bőrön is, de nem a csoki a főellenség, hacsak nem vagy allergiás a kakaóra.

16 éves vagy, elsősorban hormonális oka van még a dolognak, pár év múlva kinövöd.

Az pedig, hogy mindig ugyanoda nő vissza a ragya, azt jelenti, hogy el van fertőződve a bőröd, és nem megfelelően van kezelve. Magyarul te ne nyomkodd a képed, mert csak rondább lesz, netán heges is.

Menj el kozmetikushoz arctisztításra, fiúknak se ciki. Ő majd alaposan kinyomkod. Ha még ez se elég, akkor bőrgyógyász tud felírni krémeket, ha csúnya a helyzet antibiotikumot is akár, ami segít majd.

2014. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A legritkább esetben okoz kaja pattanást." wrooong

Tök vicces, hogy az emberek elhiszik, hogy lehetnek szépek kívülről, miközben belül rohadnak. :D

2014. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2014. júl. 16. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!