Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajra sampon, balzsam és...

Póthajra sampon, balzsam és pakolás?

Figyelt kérdés
Eddig kifejezetten póthajra gyártott sampont és balzsamot használtam, de elfogyott és nem tudtam beszerezni mert ezidáig a fodrászom által sikerült csak hozzájutnom, ő pedig mint megtudtam, éppen külföldön van nyaraláson, így nem tud hozatni nekem. Olvastam neten, hogy konkrétan a Schauma krém és olaj samponját ajánlották, valamint Kallos tejproteines hajpakolást, Gliss Kur folyékony hajvégápolót, illetve hetente egyszeri olívaolajos pakolást is. Kérdésem az lenne, hogy ezek a termékek valóban megfelelőek-e póthaj ápolására. Hőillesztéses technikával van feltéve, olvastam, hogy nem tartalmazhatnak a termékek alkoholt, a Schauma e samponja összetevői között nem is szerepel, viszont a Kallos pakolásának és a hajvégápoló összetevői között egyaránt megtalálható. Viszont ahogy említettem, mind a két terméket kifejezetten ajánlották, hogy nagyon jó a póthajra. Használhatnám a felsorolt sampont, pakolást, illetve hajvégápolót vagy keresnem kéne mást? Ha nem felelnek meg póthaj ápolására, mit ajánlatok? A segítséget, válaszokat nagyon köszönöm!
2014. júl. 14. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kallos termékeket ne használj. Semmilyent. Elég silány minőségűek. A Schauma termékeit annyira nem ismerem, így abban az ügyben nem nyilatkoznék.
2014. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7.éve van póthajam, bármit, de konkrétan BÁRMIT rátehetsz,nem árt neki, és különösebben nem is használ. Én már a létező összes drogériás sampont/balzsamot használtam rá, meg sokszor drága olajakat vagy professzionális termékeket is, de a póthajnak édes mindegy, mindegyiktől ugyanolyan sima lesz, de egy-másfél év után így is úgy is töredezik majd, és akkor vehetsz másik hajat.
2014. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!