Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a rézvörös haj...

Jól állna a rézvörös haj szerintetek?

Figyelt kérdés
A bőröm eléggé világos, télen szinte hófehér, de nyáron se barnulok jelentősen. A szemem hideg, jeges szürke. Jól állhat ehhez a rézvörös haj?

2014. júl. 15. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
wow még egy képet se kapunk szóval csak fantomkép rajzolók válaszoljanak?
2014. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem nagyon lehet megmondani. Van magadról fotód? Én múltkor találtam egy jó kis oldalt, amivel rá lehet tenni frizurákat a saját képünkre. Tök egyszerű:


[link]


De ha fehér vagy, próbáld ki, aztán max visszafested, ha nem áll jól. Én is vörösökkel kísérletezek mostanában.

2014. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak kimosható színezővel kezdd, mert a vöröstől nehéz megszabadulni nagyon. Én hasonló vagyok mint te a leírás alapján + szeplőm is van, mégsem áll jól semmiféle vörös hajszín, de a lilás sem, vöröses szőke sem.
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Teljesen mindegy, hófehér-e az illető. Mindenki bőrének van egy színtónusa, még ha nem is könnyen megállapítható. Elvileg van, aki inkább sárgás bőrű, valaki pedig rózsaszínes. Én se tudom magamon megállapítani, melyik vagyok... Láttatok már olyan nőt, akinek malackaszíne lett, mert rosszul választotta ki a szőke festék árnyalatát? Ha rossz színt választazs, kiütközhet, hogy milyen tónus vagy. Igazából nem kell ráparázni. Ammóniamenteseket próbálgass.

Egyébként én is mindig féltem a vöröstől, mert mindenki azt mondta, hogy nehéz tőle megszabadulni, ehhez képest két hétig ha vörös vagyok, az már jó, amúgy meg lekopik pikk-pakk, mert a vörös ilyen, hamar eltűnik, de persze hagy maga után egy színt, mint ahogy a többi szín se tűnik el végleg a hajból.

2014. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos jól állna, bár ezt kép nélkül nem lehet megmondani. Nekem volt vörös hajam, de annyira gyorsan nőtt és csúnya volt ahol már nem volt festék rajta, mármint látványos volt a legkisebb lenövés is, és tényleg két hét után ki kopott, meg mosásonként fakult a vörösség.
2014. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyagilag és egészségileg tényleg nem éri meg a vörös, mert két hétig bírja. Én is vörös akartam lenni, de azért, hogy két hétig szép hajam legyen, két hétig meg csúnya, nem éri meg kiadni a festékre. Hajlok arra, hogy visszatérek a barnához, és rámegyek a hajam egészségére. De persze aki egyszer fejébe veszi, hogy vörös hajat akar, úgysem nyugszik, míg ki nem próbálja, így csak azt tudom mondani, hogy mire vársz? Ha nem jó, visszafested. :)
2014. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!