Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy nagy gondom a hajammal...

Van egy nagy gondom a hajammal segítség?

Figyelt kérdés

na szóval az a helyzet hogy nem nő nem is akar ki próbáltam én már mindent hogy nem szárítom meg, nem vasalom ki, használtam már ricinus olajat is de az meg csak elzsírosította a hajam így kénytelen voltam kb:2 naponta hajat mosni és hát az sem segített aztán szépség kapszulát szedtem de az se működött nem tudom hogy mi segíthetne tudom hogy a haj nem nő egyik napról a másikra de akkor is nekem évek óta ilyen vállig érő nem tudom hogy mit tegyek lassan feladom pedig mindig is szép hosszú hajat szerettem volna akinek van ötlete hogy mit tegyek vele az kérem írjon

16L



2014. júl. 16. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Argán olajjal próbáld meg, válts sampont ( Dove Argán olajos sampon nekem nagyon bevált ), vágass vissza a hajadból, mert biztos vagyok benne, hogy meg van törve a vége. Illetve, lehet táplálkozás, stressz, rossz fog, meg ezer más dolog az oka, de szimplán az is lehet, hogy rossz a genetikád, és ennyi.
2014. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Elsőként én is a ricinus olajat írtam volna, mert természetes és nincs mellékhatása. A hajtövekre tetted, hajfestőecsettel, és utána törölközőbe dunsztoltad 2-3 órára? Lehet, hogy kevés ideig volt a ricinus a fejbőrödön. A másik fontos kérdés, hogy fested-e? Ha igen, érdemes volna visszafestetni eredeti színedre, megvárni, amíg megnő, és után elkezdeni újra festetni. Nekem nagyon gyorsan nő a hajam, nem tudom, ez genetika-e, de vegetáriánus (majdnem vegán) vagyok, többnyire nyers gyümölcsöket, zöldségeket eszem, és gyógyteákat iszom. Szerintem nagyban múlik az életmódon is. Talán még a csalánteával volna érdemes próbálkoznod, inni is, és hajat öblögetni is. Mindenesetre igyekezz kevesebb húst enni és ha teheted, a fehérlisztet teljesen hagyd el az étrendedből, ez rengeteg tápanyag felszívódását akadályozza.
2014. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Oké, hogy te emberi lény létedre nem eszel húst, de ne biztassál erre senkit, ha kérhetlek.


Kérdező: ha növeszted, akkor is muszáj néhány havonta vágatni a hajad végéből, mert ha nem vágatod, le fog töredezni, ami pontosan azt eredményezi, hogy változatlan marad a hossza.

2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem nő ennél hosszabbra akkor nem is fog, hiába kipróbálsz bármilyen csodaszert. Nekem is ugyanez volt a problémám és én póthajjal oldottam meg. kb másfél éve póthajam van és jól megvagyok vele.Persze örülnék ha saját hajam lenne ilyen hosszú de ha nem nő akkor nincs mit tenni. Jöhetnek a beszólások :))
2014. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!