Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált módszer a száraz haj...

Bevált módszer a száraz haj ápolására?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amitől nem zsírosodik gyorsan a haj
2014. júl. 19. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én régebben Gliss kur termékeket használtam (sárga, barna és fekete), nem lett tőle csodaszép a hajam, de szerintem azért hatott. Ha nem használtam volna őket, sokkal rosszabb lett volna. Viszont hátránya, hogy kb másfél órát vett igénybe minden hajmosás...

Kb 1,5 hónapja csináltattam brasil cacaut, azóta hamar megvagyok vele, egyenes, és EGÉSZSÉGES is lett a hajam. :) Nem nevezném éppen olcsónak, de ha már tényleg nagyon utálod a hajadat, akkor én ajánlom. Előtte a hajam volt az, amit a legjobban utáltam magamon, most már szeretem is. :)

Ha érdekel, hogy én melyik szalont ajánlom, meg hogy utána hogy kell ápolni, hogy ne legyen még rosszabb az eredetinél, akkor írj privit. :)

2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) elfelejtettem írni,hogy házi praktika érdekelne
2014. júl. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!