Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik barnító krém...

Nektek melyik barnító krém vagy spray vált be és melyik ami rossz volt?

Figyelt kérdés

eléggé fehér bőröm vn és nagyon nehezen barnul. kb csak olyankor barnulok le ha egész nap a tűző napon vagyok akkor is leégek az bebarnul utána meg lehámlik. néztem több barnítót is : néztem az oriflamenek van spray meg testápoló formájában is. van aki dicséri a többség néhányan viszont azt mondják foltokban kopik...néztem még a niveanak a karotinos naptejét arról nem találtam véleményeket meg még találtam ezt a dr. Kelen sun save bronzolajat amiről szintén nem találtam véleményeket. ha ti tudtok jobbakat akkor írjatok légyszi


egyébként inkább spray-t szeretnék mint krémet

előre is köszi a válaszokat



2014. júl. 19. 19:01
 1/2 anonim válasza:

A Spár kozmetikumában (talán még a Müller is forgalmazza) lehet kapni egy harisnya spray-t. Sally Hansen márkájú, több árnyalatban lehet kapni. Ez a márka tényleg megbízható, én már több terméküket is próbáltam, mindegyik bevált, köztük ez is. Egyszerre nagyon szépen barnít és eltüntetik a hajszálereket, kisebb visszereket. Ha felkenjük, első ránézésre egy szép barna lábat látunk, de még "harisnyás" hatást is kelt. Víz hatására könnyedén lejön.

[link]

Ára körülbelül 2.000-3.000.-

2014. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor ez vegulis csak ilyen felkened barna lemosod fehér ?Nem ttartós? Csak mert én inkább olyat keresek de Köszönöm a válasz
2014. júl. 21. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!