Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csíkok a combomon? Hogy lehet...

Csíkok a combomon? Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Furcsa csíkok vannak a combomon már elég sok ideje. Eléggé látszik, meghát nem is valami szép, szóval az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan tudnám mihamarabb eltüntetni? Azt olvastam az interneten, hogy ezek terhes nőknél vagy a tinédzsereknél jelenhet meg. Hát igen, terhes nem vagyok, tinédzser meg igen (14). Igazából macerás krémekre nekem nem igazán futja meg elég abszurd dolgokat olvastam, mint pl. lézeres kezelés, de azt persze hülyeség, kilőve. Akinek van valami tanácsa az kérem ossza meg velem mert elég rondák.

2014. júl. 20. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinédzser korban sem lesznek ezek feltétlenül. Hirtelen, nagyobb súlygyarapodástól van ilyen. A bőr nem tágul olyan gyorsan, mint ahogy az illető hízik. Sajnos nem lehet eltüntetni :(
2014. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek striák, hirtelen hízás (pl terhesség) vagy hirtelen nyúlás (tinédzser kor) okozza őket. A bőr nem tud hirtelen tágulni, szétreped. Ha most lila, akkor idővel elhalványul. Ha már testszínű, fehéres, akkor az a végleges színe. Nem lehet eltávolítani, de ne érezd magad rosszul tőle, mindenkinek van.
2014. júl. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kár dehát megkell vele barátkozni.
2014. júl. 21. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Dermarolleres kezelésekkel lehet halványítani rajtuk.
2014. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!