Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy a hajam...

Mit csináljak hogy a hajam megint "normális" legyen?

Figyelt kérdés
Másfél hete fürödtem egy természetes termál fürdőben, és már 5ször mostam hajat balzsammal meg hajápolót is használtam, meg mindent ami itthon volt és használhatónak tűnt, de hajam még mindig durva, olyan mintha tele lenne fújva hajlakkal, és nem is lehet kifésülni, van valami ötletetek hogy mit csináljak vele hogy megint normális legyen a hajam?
2014. júl. 21. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Kóuszolaj? Argánolaj? Jobbakat nem tudok, nekem ezek beváltak. Meg Balea Oil Repair termékek, Balea szőke hajra való 1 perces cucc. Akkor is jó ha nem szőke vagy, száraz hajra való.
2014. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!